Informace

Jak to probíhá?

Kontakt

Pokud se vám styl mých fotek líbí a rozhodnete se mě oslovit v první řade si upřesníme, co budeme spolu fotit, vaše konkrétní představy, abych věděla, co se vám líbí. Domluvíme se na místě a termínu focení a budete mít prostor pro vaše dotazy. 

Focení

Setkáme se na předem dohodnutém místě, seznámíme se a krátce si spolu popovídáme, abychom se naladili na stejnou vlnu. Chci, abyste se před focením i během něj cítili uvolněně. Nemusíte se bát, pokud neumíte pózovat (to neumí 90% lidí, které fotím), od toho jsem tady já, abych vás nasměrovala, poradila vám a zachytila vaši krásu a přirozenost.

Předání

Základní počet fotek vyberu já a následně je upravím a vyretušuji. Zbývající fotky si vyberete sami z náhledu, který vám zašlu a pak je také upravím. Hotové fotografie primárně zasílám v elektronické podobě ve formátu jpg. Nabízím možnost za doplatek vybrané fotky vytisknout a pak zaslat poštou nebo vám je osobně předám.

Vaše otázky

Koho fotíte?

Fotím kohokoliv 🙂 Především obyčejné lidi, kteří s focením nemají témeř žádné zkušenosti a chtějí mít na památku hezké originální fotky. Dívky a ženy, které chtějí zachytit svoji přirozenou krásu, taky muže, páry či těhotné budoucí maminky, rodiny s dětmi a zvířaty. Ráda zachytím i svatby nebo jakoukoli reportáž. Jelikož mám zkušenosti i s produktovou fotografií, nebráním se ani tomuto typu focení.

Kde focení probíhá?

Ve většině případů jdeme na místo, které vzhledem k ročnímu období a počasí vyberu sama. Jako fotografka už znám nějaké své hezké místa, na které se ráda vracím. Máte-li nějaké konkrétní oblíbené místo, není problém fotit, kde si sami vyberete. Nabízím i focení v ateliéru, v tomto případě je cena focení navýšená o pronájem ateliéru a zálohu za pronájem požaduji zaslat předem. Těhotenské, párové focení a miminka lze fotit u vás doma.

Jaké oblečení zvolit na focení?

Určitě se snažte obléct lépe než se oblékáte jen běžně do práce, na procházku nebo nákup 🙂 Ženám doporučuji šaty, sukně, šortky případně nějaké extravagantní oblečení (hodně záleží i od typu focení). Vyvarujte se prosím, křiklavým barvám, výrazným vzorům, potisku nebo nápisům – zbytečně odvádí pozornost diváka a na fotce jsou rušivá. Ideální je oblečení spolu barevně sladit. 

Kdy můžeme fotografie očekávat?

Zhruba do 2 týdnů, záleží to i od toho, jak moc jsem pracovně vytížená. Odhadovaný čas vám ráda upřesním před focením 

Dostaneme i neupravené fotografie?

Neupravené fotografie neposkytuji. Fotky obdržíte v elektronické podobě (po domluvě i vytištěné) v jpg formátu.

Budete fotografie zveřejňovat?

Ráda použiju hotové fotografie k vlastní propagaci na svém webu nebo sociálních sítích. Pokud si nepřejete, aby byli vaše fotografie zveřejněny, informujte mě o tom, prosím, předem.

Mohu si u vás zakoupit dárkový poukaz?

Ano, v případě zájmu mě stačí kontaktovat a dárkový poukaz vám ráda vystavím. 

Napište mi a domluvíme si spolu termín focení.

Lou sobeková photography

Zachycují krásu a jedinečnost okamžiku NAVŽDY. Objev v sobě výjimečnost a energii.