Umělecké portréty

Fotografie, které zachycují emoce

Umělecké portréty, které nezachycují jen vaše tělo, ale i duši…

Fantasy focení

Portrétní focení

Párové focení

O mně

Ahoj, jsem Lou – podle občanky Lucie a focení je mojí největší vášní. Neberu ho jen jako svou práci, ale především je mým koníčkem, věnuji se mu už 6 let. Za tuto dobu jsem si prošla mnoha kurzy, workshopy, ale hlavně praxí, která mi hodně na mé cestě fotografky dala a věřím, že i v budoucnu mnohé dá. Ve svém řemesle se snažím neustále zdokonalovat a posouvat dál, protože vím, že člověk se stále může zlepšovat. Se svými klienty se snažím o uvolněnou atmosféru a docílit, aby si focení užili stejně dobře jako si ho užívám já sama. Pokud vás moje tvorba oslovila, budu ráda když se mi ozvete a vytvoříme spolu krásné fotografie plné emocí…

Slova mých klientů...

S Luckou spolupracujeme od prvních chvil, kdy začala fotit. Od začátku jsme nafotili již pět sérií. Díky tomu si troufnu napsat, že Lucka je nejenom má dvorní fotografka, ale hlavně vidím ten obrovský kus cesty, který za ty roky urazila. Každá série je krásnejší a dokonalejší, než ta předchozí. Určitě tedy všem, kteří chtejí kvalitní, krásné a vkusné fotky doporučuji, aby se na Lucku obrátili.

Jáchym Š.

Model môže byť aj úplný amatér a nefotogenický a Lou z toho napriek tomu vytiahne maximum, proste talent. Už sa neviem dočkať ďalšieho fotenia.

Monika C.

S Luckou som zatiaľ absolvoval iba 2 fotenia, ale za mňa 100% spokojnosť. Nikdy som si nemyslel, že by som mohol mať tak krásne fotky!!! Lucka je fakt šikovná a talentovaná fotografka. Vrelo doporučujem.

Ondrej B.

Naprosto báječné focení s tou nej fotografkou. Skvěle vybrané místo a uvolněná atmosféra, užila jsem si to a výsledek byl nad moje očekávaní.

Alexandra T.

Lucka je neskutočne šikovná a príjemná a z fotenia nemám len krásne fotky, ale aj výborný zážitok.

Nandy

Úžasné, energické focení a nejkrásnejší fotografie.

Helena Z.

Skvěle strávený čas, bezvadná domluva a famózní výsledky úžasné fotografky.

Filip B.

Napište mi a domluvíme si spolu termín focení.

Lou Sobeková photography

Zachycuji vaši výjimečnost, objevte v sobě jedinečnou krásu.